Kazlausko Statyba – tai jau 20 metų sėkmingai dirbanti kvalifikuotų inžinierių, statybininkų komanda. Kolektyvas dirba pagal individualius užsakymus privačiame sektoriuje, taip pat kaip subrangovas. Pagrindinė šiandienos kryptis – aukštos kokybės monolitinių konstrukcijų betonavimo darbai. Šiuo metu galime pasiūlyti: pamatų įrengimo, įvairių polių gręžimo, perdangų plokščių,  kokybiškų tvorų, laiptų įrengimoatraminių sienų, kolonų paslaugas.

Priežastys, kodėl verta dirbti su mumis

Aukšta kokybė ir gera kaina

Dėka sukauptos patirties mūsų atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga. Taip pat galime Jums pasiūlyti gerą paslaugų kainą dėl mažesnių mokesčių, taikomų kvalifikuotiems darbuotojams, dirbantiems pagal individualią sutartį, bei ilgalaikio bendradarbiavimo su geodezinių matavimų specialistais, betono ir metalo konstrukcijų tiekėjais.

Ilgametė patirtis realizuojant įvairius monolitinius projektus visoje Lietuvoje

Penkiolika metų ieškome geriausių sprendimų Jūsų namams. Atliekame įvairaus sudėtingumo darbus: nuo paprasčiausių pamatų vasariniam nameliui liejimo iki techniškai sudėtingiausių daugiamačių monolitinių konstrukcijų statybos. Kazlausko statybos įvykdytų projektų sąrašuose įvairios paskirties objektai – nuo dvibučių gyvenamųjų namų iki komercinių bei ūkio paskirties statinių.
Kazlausko statyba daugiausia projektų realizavo Vilniuje (Bajoruose, Pilaitėje, prie Žaliųjų ežerų, Skaidiškėse, Pavilnyje, Avižieniuose, Riešėje ir t. t.), šiuo metu veiklos teritorija išsiplėtė ir apima Trakus, Elektrėnus, Kauno r., Vievį, Aukštadvarį ir kt.

Profesionalūs įrenginiai. Bendradarbiavimas su partneriais

Profesionalūs įrenginiai, bendradarbiavimas su partneriais leidžia vykdyti sudėtingus požeminės ir antžeminės dalies statybos darbus kokybiškai ir per gana trumpą laiką.
Bendradarbiaujame su geodezinių matavimų specialistais, betono mazgų, metalo konstrukcijų tiekėjais, reikiamą technologinę įrangą nuomojame, esame užtikrinti dėl savo projektuose naudojamų medžiagų kokybės.

Patarsime ir padėsime rasti tinkamą sprendimą

Patirtis ir profesionalumas leidžia atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, rasti Jūsų atvejui ir norams tinkamą sprendimą. Tai gali būti ir nestandartiniai sprendimai: betonavimas žiemą, betonavimas kaip meninis sprendinys. Talentingi ir profesionalūs Kazlausko statybos darbuotojai teikia klientams kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus.

Naujos technologijos

  • Dirbame su profesionaliais klojiniais, todėl mūsų betono nuokrypis nuo vertikalės ir horizontalės yra minimalus.
  • Apšiltinti pamatai taikant Dobeles panelis sistemą. Pamatai apšiltinti 5–15 cm storio aukštos kokybės polistirenu.
  • Betonuojame ir žiemą.

Vienas didžiausių iššūkių ir inžinieriams, ir statybininkams – darbai nedidelėje teritorijoje (mažas teritorijos plotas, sunkiai pasiekiama statybos aikštelė, nėra privažiavimo ir pan.).

Kvalifikuoti darbuotojai

Kazlausko statybos darbuotojai talentingi ir kvalifikuoti, jų patirtis, išsilavinimas, sąžiningumas leidžia pasiekti gerų rezultatų laiku. Mūsų šūkis: kokybė –tai saugos garantas! Mes dirbame greitai ir kokybiškai!

Mes esame Jūsų svajonės pradžia!