Kokybiškos tvoros statyba neįmanoma be pamatų – tai pati svarbiausia darbo dalis. Patikimai ir gerai išmūryti pamatai laikys Jūsų tvorą daugelį metų, ji nesugrius ir nesukryps.

Juostiniai tvoros pamatai liejami iš ne mažesnio nei M200 (B15) markės betono skiedinio. Juostinių pamatų plotis gali būti įvairus, tai priklauso nuo būsimos tvoros konstrukcijos pločio. Jei tvora sunkios metalinės konstrukcijos, juostiniai pamatai turėtų būti kuo platesni, o profiliuotų plieno lakštų tvorai pamatai gali būti daug siauresni, bet gilesni. Tai padės atlaikyti šoninį vėjo slėgį.
Tačiau monolitinis gali būti ne tik tvoros pamatas ar kolonos, visa tvora ar didelė jos dalis gali būti monolitinė. Tai geras sprendimas, kai tvora turi atraminės sienos funkciją, ji gali būti ir šiuolaikiško dizaino ar apželdinimo projekto dalis. Šiuo atveju galima pateikti ir visai kitos koncepcijos sprendimą – monolitinė tvora, kurioje įsispaudusi medinių klojinio lentų tekstūra, puikiai tiks modernistiniam stiliui bei gražiai tiks į žaliojoje poilsio zonoje.

Tvoros pamato kaina nustatoma individualiai, ją skaičiuojant atsižvelgiama į sklypo ypatumus, gruntą, transporto prieigą prie statybos vietos ir kitus veiksnius.

Mūsų atliekamos kitos paslaugos

Kokybiškos tvoros